PETNJIČANI NERIJEŠENO SA GUSINJANIMA

U okviru sedmog kola Sjeverne fudbalske regije, fudbaleri Petnjice su igrali neriješeno sa ekipom Gusinja na svom terenu. Utakmica je zavšena 2 : 2. Petnjičani su loše otvorili meč pa su za veoma kratko vrijeme primili dva gola. Nakon početnog vođstva gostiju od 2 : 0, momci u zelenim dresovima su zaigrali ozbiljnije i već na kraju prvog poluvremena uspjeli da poravnaju rezultat preko Babačića i Ajdarpašića. U drugom poluvremenu se igralo na polovini Gusinjana, ali puleni Nova Cimbaljevića su i ovoga puta propustali šanse za pogodak. Na kraju se ispostavilo da je rezultat sa poluvremena i konačan rezultat. Treba istaći da je u prvoj postavi Petnjičana, usled nedolaska par igrača iz prvog tim, na utakmici protiv Gusinja igralo i četiri igrača iz kadetskog pogona. Sledeću utakmicu Petnjičani putuju u Andrijevicu gdje će odigrati protiv domaćina Komova.